درباره ما

فروشگاه اینترنتی لوپیلاپ (Loopilop) توسط گروهی گیمر، با هدف ملاک قرار دادن سلیقه گیمرهای خوش سلیقه کشورمون و همین طور ایجاد محیطی کامل از هر چیزی که یک گیمر به آن احتیاج دارد، راه اندازی شده است و البته علاوه بر اینها بستری برای فروش محصولات گیمینگ تولید داخل مانند کیس های ماد شده که توسط طراحان متخصص و خوش ذوق کشورمون ساخته شدند در کنار انواع قطعات کامپیوتری را به صورت رایگان فراهم کرده است.
امیدواریم به یاری حق بتوانیم رضایت همیشگی شما مشتریان عزیز را داشته باشیم.

پاسخ به برخی سولات احتمالی درباره ما

فروشگاه اینترنتی لوپی لاپ در سال 1396 با هدف فروش محصولات گیمینگ و قطعات کامپیوتری و همین طور مشاوره تخصصی، به کارگیری شیوه های نوین فروش، ارائه خدمات شخصی سازی، اهدای جوایز و تخفیف های مختلف و ارائه قیمت های مناسب افتتاح شد. امیدواریم بتوانیم به اهدافمان تا اخرین درجه HP پایبند باشیم و شما گیمرهای عزیز را همواره راضی نگهداریم.

شاید تفاوت اصلی فروشگاه ما با سایر فروشگاه‌ها تفکر متفاوت ما درباره مشتری و ارائه خدمات متفاوت و جوان پسند  مشاوره با حوصله و دوستانه، پشتیبانی گسترده بعد از خرید که علاوه قبول ارجاع کالا با شرایط گفته شده، آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما درباره محصول خریداری شده هستیم، خدمت‌رسانی تخصصی‌تر و دقیق‌تر به علت تخصص ما در زمینه دیجیتال(نرم‌افزار و سخت‌افزار) نسبت به سایر فروشگاه‌ها و محدود نگهداشتن دامنه فروشمان به محصولات دیجیتالی که باعث کیفیت بیشتر خدماتمان در این زمینه می‌شود. علاوه بر این‌ها نهایت سعی ما براین است که بتوانیم قیمت هایی پایین‌تر از سایر رقبا ارائه دهیم که این امر با ارتباط ما با سورس‌ها و وارد کنندگان و فروشندگان بزرگ محقق می‌شود. امیدواریم این اهداف را بتوانیم در عمل نیز ثابت کنیم.

ما همیشه درپی ایجاد امکانات نوین برای فروشگاه لوپی‌لاپ هستیم. از جمله امکانات ویژه حال حاضر سایت می‌توان به: امنیت تبادل اطلاعات، سرچ و فیلتر های پیشرفته برای یافتن کالا، بازی‌ها و مسابقات دوره‌ای با جوایز مختلف، ارسال سریع کالا به کل کشور، امکان خرید برخی کالاها با ارزهای دیجیتالی(این قابلیت فعلا معلق می‌باشد)، آنباکسینگ و بررسی ویدیویی محصولات و درج مشخصات کاربردی محصولات و … می‌توان اشاره کرد.

برای برخی کالاها این امکان فعال است، اما فعلا با توجه به قیمت منصفانه محصولات رائه شده در سایت و بالا بودن هزینه های ارسال برنامه‌ای برای ارسال رایگان کل محصولات نداریم.

مراحل ارسال کالا بلافاصله بعد از ثبت سفارش شروع می‌شود. ابتدا کالا در صورت نیاز بسته‌بندی می‌شود، سپس اگر مقصد سفارش تهران باشد توسط پیک و اگر مقصد سایر شهرستان‌ها ویا روستاهای ایران باشد از طریق پست ارسال می‌شود. که نوع پست هم به صورت پیش فرض پیشتاز است اما اگر کالا از سقف وزن مجاز پست پیشتاز بیشتر باشد با پست سفارشی ارسال می‌شود.

بدو برو بالا