درباره ما

فروشگاه اینترنتی لوپیلاپ (Loopilop) توسط گروهی گیمر، با هدف ملاک قرار دادن سلیقه گیمرهای خوش سلیقه کشورمون و همین طور ایجاد محیطی کامل از هر چیزی که یک گیمر به آن احتیاج دارد، راه اندازی شده است و البته علاوه بر اینها بستری برای فروش محصولات گیمینگ تولید داخل مانند کیس های ماد شده که توسط طراحان متخصص و خوش ذوق کشورمون ساخته شدند در کنار انواع قطعات کامپیوتری را به صورت رایگان فراهم کرده است.
امیدواریم به یاری حق بتوانیم رضایت همیشگی شما مشتریان عزیز را داشته باشیم.

پاسخ به برخی سولات احتمالی درباره ما

فروشگاه اینترنتی لوپی لاپ در سال 1396 با هدف فروش محصولات گیمینگ و قطعات کامپیوتری و همین طور مشاوره تخصصی، به کارگیری شیوه های نوین فروش، راهنمایی صادقانه مشتریان و  ارائه قیمت های مناسب افتتاح شد. امیدواریم بتوانیم به اهدافمان تا اخرین درجه HP (درجه خون در بازی ها) پایبند باشیم و شما مشتریان عزیز را همواره راضی نگهداریم.

شاید تفاوت اصلی فروشگاه ما با سایر فروشگاه‌ها تفکر متفاوت ما درباره مشتری و ارائه خدمات متفاوت و جوان پسند  مشاوره با حوصله و دوستانه، پشتیبانی گسترده بعد از خرید که علاوه قبول ارجاع کالا با شرایط گفته شده، آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما درباره محصول خریداری شده هستیم، خدمت‌رسانی تخصصی‌تر و دقیق‌تر به علت تخصص ما در زمینه دیجیتال(نرم‌افزار و سخت‌افزار) نسبت به سایر فروشگاه‌ها و محدود نگهداشتن دامنه فروشمان به محصولات دیجیتالی که باعث کیفیت بیشتر خدماتمان در این زمینه می‌شود. علاوه بر این‌ها نهایت سعی ما براین است که بتوانیم قیمت هایی پایین‌تر از سایر رقبا ارائه دهیم که این امر با ارتباط ما با سورس‌ها و وارد کنندگان و فروشندگان بزرگ محقق می‌شود. امیدواریم این اهداف را بتوانیم در عمل نیز ثابت کنیم.

ما همیشه درپی ایجاد امکانات نوین برای فروشگاه لوپی‌لاپ هستیم. از جمله امکانات ویژه حال حاضر سایت می‌توان به: امنیت وارد کردن اطلاعات در سایت با گواهینامه ssl، سرچ کالا در دسته‌بندی مورد نظر، هزینه ثابت ارسال به کل کشور، مدت زمان حداکثر 2 روزه رسیدن کالا به دست مشتری در کل کشور، امکان خرید برخی کالاها با ارزهای دیجیتالی، آنباکسینگ و در برخی موارد بررسی کامل ویدیویی هر محصول علاوه بر اسلایدر عکس‌ها و توضیحات آن محصول و امکانات ویژه دیگری که به زودی به اطلاعاتان خواهد رسید.

بله، فعلا تمرکز اصلی ما بر روی این محصولات است. اما در آینده شاید گروه های دیگری از محصولات را نیز به سایتمان اضافه کردیم که دراین صورت نیازمند نیروی‌های بیشتری برای پاسخگویی به درخواست‌های شما مشتریان عزیز خواهیم بود.

در حال حاضر به صورت قطعی این امکان فعال نیست ولی با برخی شرایط که به صورت دوره و مناسبتی در سایت اعلام می‌شود این امکان فعال می‌شود، اما به زودی این امکان برای کل کشور به صورت کامل فعال می‌شود.

بدو برو بالا