اگر از گیمرهای قدیمی باشید قطعاً با بازی IGI آشنایی دارید یا حداقل اسم آن را چند بار شنیده اید. حتی افرادی که گیمر نیستند و هرچند وقت یکبار، کمی گیم بازی میکنند هم، با این بازی آشنا هستند؛ رو بورس ترین بازی قدیم، بدون شک IGI بود. حالا این بازی با کلی خاطره ی خوش و نوستالژیک، قرار است بعد از سالها بازگردد.

بازی IGI: I’m Going In یک بازی تاکتیکی در سبک اول شخص بود که سال 2000 میلادی توسط شرکت Eidos منتشر شد. از نظر گرافیکی، تعریفی نداشت؛ نمرات بازی هم چندان جالب نبود. اما آنچنان گیم پلی آن جذاب و دوست داشتنی بود، هنوز هم از آن به نیکی یاد میشود.

 

حالا باید بر تبل شادانه بکوبیم، پیروز و مردانه بکوبیم، برخیزیم و … که قرار است شاهد نسخه‌ی جدیدی از سری IGI باشیم. سایت نروژی Pressfire طی یک مطلبی این موضوع را اعلام کرد. IGI توسط استودیو نروژی Artplant که متشکل از سازندگان نسخه های قبلی این سری بود، توسعه داده خواهد شد. آزادی عمل بالایی که باعث معروفیت سری IGI شد، قرار است در نسخه جدید به اوج خود برسد و سازندگان تمام تلاش خود را در این زمینه می کنند.

جک کی.ولف، مدیر استودیو Artplant پیرو تایید نسخه جدید سری IGI، توضیح داد: «در حال حاضر چیز خاصی برای عرضه و رونمایی نداریم. فقط می توان گفت که نسخه جدید سری IGI در دست ساخت است.» استودیو Artplant در توییتر خود اعلام کرده بود که قهرمان دو نسخه قبلی یعنی دیوید جونز، در نسخه بعدی بازی باز خواهد گشت.

نظرت چیه ؟