چند وقت پیش، شرکت سازنده ی عنوان محبوب Red Dead Redemption 2 یعنی راکستار، جزئیاتی از آپدیت بعدی این بازی محبوب را اعلام کرد، که با توجه به آن، قرار است بخش بتل رویال که این روزا در تمامی بازی هایی که اسلحه داشته باشند دیده میشود، به RDR2 نیز اضافه شود. طبق اخبار، اسم این بخش بتل رویال رد دد 2، Gun Rush است.

طبق اخبار، در مد  Gun Rush، 32 نفر در یک نقشه ی مشترک به رقابت و بازی میپردازند و مانند بقیه ی بتل رویال ها، این 32 نفر باید برای زنده ماندن و بقا با هم بجنگند و آخرین بازمانده، برنده میشود. پس از اینکه بازی شروع شد و در نقشه ی بازی قدم نهادید، باید بدو بدو دنبال اسلحه و مهمات بگردید تا اگر با کسی درگیر شدید یا یک پلیر شما رو دید، بتونید دوتا تیر بهش بزنید و حداقل مردانه بمیرید 😐😐😐. شایدم نمردید. بیخیال.

مثل بقیه ی عناوین بتل رویال، مپ بتل رویال RDR2 نیز به مرور زمان کوچک تر و کوچک تر میشود تا کمپرهای عزیز، هر چند وقت یکبار مجبور بشوند محل سکونت خود را عوض کنند. همچنین کاربران میتوانند به صورت تک نفره و یا تیمی در این بخش، به بازی بپردازند.

لیست تغییرات به‌روزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 به همین مورد ختم نمی‌شود و این به‎‌روزرسانی قرار است بهبودهایی را در Daily Challenges، سیستم Law and Bounty و سیستم Parley اعمال کند. همچنین راکستار گیمز در ادامه‌ اعلام کرد در سال جدید محتویات بسیاری را برای Red Dead Online منتشر خواهد کرد که این محتویات شامل رقابت‌، اسلحه‌، ماموریت داستانی و رویداد می‌شود.

راکستار گیمز در بخش پایانی بیانیه اعلام کرد Red Dead Online طی چند ماه آینده همچنان در حالت بتا باقی می‌ماند، زیرا قابلیت‌های بسیاری باقی مانده است که هنوز به گیم‌پلی بازی اضافه نشده‌اند. علاوه بر این، تجربه‌ی کلی کاربران از بخش آنلاین نیاز به بهبودها و تغییراتی دارد.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Red Dead Redemption 2 هم اکنون برای دو کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد. با وجود چشم انتظار موندن پی سی گیمر ها و درخواست های فراوان، هنوز این بازی برای این پلتفرم عرضه نشده. البته چندی پیش یک ویدیوی کوتاه از اجرای نسخه ی PC بازی RDR2 لو رفت که امیدواریم الکی و فیک نباشد.

نظرت چیه ؟