اکتیویژن و تری آرک (ناشر و سازنده های بازی Call of suty: Black ops 4) اعلام کردند که بخش بتل رویال این بازی به مدت یک هفته به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است. کسانی که این بازی را نخریدند میتوانند به مدت محدودی، بتل رویال این بازی را تجربه کنند.

جدیدترین نسخه ی Call of duty یعنی Black ops 4 دارای یک بخش بتل رویال به نام Blackout است؛ این بازی توانسته به لطف این بخش، یکی از بهترین نسخه های اخیر کالاف دیوتی شود. blackout یکی از بهترین بتل رویال در بین تمام بازی ها و سرگرم کننده ترین بخش کالاف دیوتی بلک اپس 4 است؛ این بخش بسیار مورد تعریف و تمجید کاربران قرار گرفته است.

خرید بازی اورجینال مخصوصا با این وضعیت دلار و قیمت های عجیب بازی ها، چندان کار آسانی نیست. خیلی از افراد هستند بازی هایی را به صورت اورجینال میخرند، که مطمئن باشند آن بازی را دوست دارند و از تجربه ی آن لذت خواهند برد. ولی اگر مطمئن نباشند که یک بازی، برای آنها جالب خواهد بود یا خیر، از خرید آن صرف نظر میکنند. اگر شما هم هنوز مطمئن نیستید که Black ops 4 را بخرید این یک هفته فرصت خوبی است برای تجربه ی یک بخش از Black ops 4 تا اگر دوست داشتید، نسخه ی کامل بازی را خریده و از آن لذت ببرید.

این نسخه محدود شامل تمام شخصیت‌ها، اسلحه‌ها، تجهیزات و لوکیشن‌های بازی می‌شود و از این حیث کاربران با محدودیتی روبه‌رو نخواهند بود. همچنین آپدیت 1.11 بازی نیز اخیرا برای نسخه کنسول آن عرضه شده و به زودی روی نسخه کامپیوتری آن نیز عرضه می‌شود و بازیکنان از تغییرات آن در این حالت رایگان بهره‌مند می‌شوند.

این به روز رسانی شامل برخی محتوای انحصاری برای افرادی که سیزن پس بازی را خریداری کرده‌اند می‌باشد. سیستم لوت کردن در بلک‌اوت نیز برای نسخه کنسولی بازی دچار تغییراتی شده و درصورتی که این حالت رایگان را روی کنسول خود تجربه کنید، از این سیستم جدید استفاده خواهید کرد.

به نظر می‌رسد این روزها باز هم بازار بازی‌های بتل رویال باز هم رونق گرفته. بازی پایجی که ما به آن لقب پدر بتل رویال را داده بودیم، مدت ها از رونق افتاده بود ولی با اضافه شدن یک مپ جدید، دوباره شاهد افزایش تعداد کاربران فعالش هستیم. فصل دوم بازی رینگ آو الیسیوم نیز اخیرا آغاز شده و نقشه جدیدی نام Europa Island  همراه ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید به آن اضافه شده است.

حالت رایگان بلک‌اوت از پنجشنبه روی تمام پلتفرم‌های موجود شامل پى سى، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان دردسترس خواهد بود و می‌توانید به مدت یک هفته از آن لذت ببرید. توجه داشته باشید که برای دریافت نسخه ویندوز نیازمند اکانت بتل.نت خواهید بود.

نظرت چیه ؟