تعهدات ما نسبت به مشتری

1- کالا هایی که توسط وبسایت‌ما بفروش می‌رسند و فروشنده‌ی آنها Loopilop می‌باشد، همه سالم و بدون آسیب ظاهری و غیر ظاهری می‌باشند و در صورت گزارش مشکل توسط مشتری، در تایم مشخص شده، ما موظف به باز پس‌گیری رایگان کالا و تعویض یا بازپرداخت مبلغ کالا خواهیم بود البته این باز پس‌گیری فقط شامل برخی کالاها می‌باشد، پس هنگام خرید دقت کافی را داشته باشید. برای مثال محصولات غیرفیزیکی ما شامل گارانتی بازگشت نمی‌باشند.

2- وبسایت ما ضمانتی برای گارانتی تمام کالا های سایت نمی‌دهد. اما هر کالایی که در سایت ما بفروش می‌رسد، در صورت نداشتن گارانتی حتما در توضیحات کوتاه سمت چپ عکس کالا یا جایی در صفحه مربوطه ذکر خواهد شد. در غیر این صورت مشتری حق بازگشت رایگان کالا و باز پس‌گیری مبلغ آن کالا از فروشگاه لوپی لاپ را خواهد داشت.

3- دفتر فروشگاه ما برای برای خرید حضوری مناسب نمی‌باشد و در حال حاضر امکان خرید حضوری برای شما مشتریان عزیز امکان پذیر نیست.

4- آدرس سایت ما https://loopilop.com می‌باشد و فروش ما فقط از این دامنه و وبسایت انجام می‌پذیرد. تمامی مسئولیت ها و پشتیبانی ما شامل خرید هایی است که از این دامنه انجام می‌پذیرد.

قوانین خرید و ارسال کالا

1- ارسال رایگان در حال حاضر برای برخی کالا ها امکان پذیر می‌باشد.

2- ارسال کالا در روش انتقال مستقیم بانکی بعد از تایید واریز مبلغ انجام می‌پذیرد.

3- در روش خرید با Bitcoin ارسال بعد از تایید واریز مبلغ انجام می‌پذیرد.

4- خرید از درگاه آیدی پی شامل کمتر از 0 درصد کارمزد درگاه واسط می‌باشد! 🙄 

5- خرید مستقیم از درگاه های بانکی بدون پرداخت کارمزد می‌باشد.

6- ارسال کالا از روز بعد ثبت سفارش آن در سایت ما انجام می‌پذیرد و مدت زمان رسیدن کالا به مقصد بسته به نوع کالا و روش حمل در تهران بین 1 تا 48 ساعت کاری و در شهرستان‌ها بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

پرداخت در محل فروشگاه ما به روش خاص و جدیدی انجام می‌شود و برای توضیح روش پرداخت در محل لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید.

(( پرداخت در محل سبز ))

قوانین بازگشت کالا

1- بازکشت کالا براساس اعتماد ما به مشتری و سپاس گذاری از اعتماد مشتری به ما انجام می‌پذیرد.

2- بازگشت کالا از طریق پرکردن فرم درخواست ارجاع کالا در سایت انجام می‌پذیرد.

3- مهلت تست کالا تا حداکثر 24 ساعت بعد از تحویل کالا به مشتری معتبر می‌باشد و عدم درخواست ارجاع کالا توسط مشتری پس از این تایم به منزله تایید سلامت کالا توسط مشتری تلقی می‌شود.

4- دلایل قابل پذیرش برای بازگشت کالا شامل موارد زیر‌ می‌باشند:

الف: عدم تطابق مشخصات کالا با مشخصات آن کالا در سایت.

ب: خرابی ظاهری کالا مانند : شکستگی قسمتی از کالا  –  نداشتن اجزایی که دارا بودن آن اجزا طبق مشخصات و عرف برای آن کالا ضروری می‌باشد – سوختگی، تغییر رنگ، خط و خش و یا هر ایراد عمده در بدنه کالا.

ج: کار نکردن، روشن نشدن و مشکلاتی که مربوط به اجرا نشدن درست کالای خریداری شده بلافصله بعد از خروج آن از پک و یا استفاده اولیه می‌باشد شامل گارانتی محصول می‌باشد و در وظایف فروشگاه تعریف شده نیست.

* با توجه به این که ما فروشگاه قطعات کامپیوتری هستیم و در خرید قطعات کامپیوتری کاربرد و کارکرد قطعه امر مهمی می‌باشد، دلایلی مانند تغییر نظر مشتری نسبت به خرید کالا یا اختلاف سلیقه نسبت به رنگ یا ویژگی های سطحی برای بازگشت رایگان کالا منطقی نمی‌باشد. و بازگشت کالا امکان پذیر نمی‌باشد. البته این مورد فقط مربوط به قطعات کامپیوتری می‌باشد و سایز دسته بندی‌ها را شامل نمی‌شود.

بدو برو بالا